רכיבת אופנים במלון הציידים

מסלולי רכיבת אופניים מקיבוץ שניר עד החרמון מתקיימות בכל יום שישי

DSCF4071_1

במשך כל ימות השנה בחורף בימים של שמש ,לרוכבי האופניים היוצאים לכיוון החרמון יש ש אפשרות ללון במלון בוטיק הציידים הנמצא בנווה- אטי”ב, לרוכבי האופניים יש אתגרים רבים, רוכבים מגובה 400 מטר ועולים – מדוושים לחרמון ברכיבה על אופניים לגובה של 1600 מטר מעל פני הים.

DSC_0089

מסלולי רכיבת אופנים דורשת כושר גופני טוב,וכמובן אופניים טובות, עולים לכביש 99 המטפס מכיוון קיבוץ שניר לכיוון מסעדה, באזור הגשר במפל סער עוברים לכביש 989 המטפס לנוו- אטי”ב, ומשם משתלב בכביש 98 מגדל שמס, עד אתר החרמון, רכבל תחתון.אורך המסלול 25 ק”מ גובה הטיפוס 1600 מטר שיפוע כ- 51 אחוז.זמן מקיבוץ שניר שעתיים בכיוון אחד לחרמון.

מסלולי רכיבת אופניים אטרקטיבית קיימת כאופני הרים בחרמון, פעילות קיץ-אתר אקסטרים, בייק פארק חרמון.

המסלול עם נוף מדהים של החרמון,קפיצות רבות ומכשולים שונים שונים ומגוונים, פארק האופניים הראשון האמיתי בישראל- בחרמון.מסלולים בשיפועים מפחידים, עם עליה ברכבלים, נוף ואוירה של חול, יורדים מרכבל עליון לרכבל תחתון,בחודש אוקטובר מתקיימות תחרויות של אקסטרים.

לרוכבי האופניים ,בחרמון מוזמנים להתארח במלון בוטיק הציידים במושב נווה- אטי”ב

DSCF4070_1

כל מי שמכיר את העלייה לחרמון יודע שישנן כמה אפשרויות לטפס אותה.

הראשונה: לעלות בכביש 99 המטפס מקריית שמונה למסעדה, לפנות שמאלה במסעדה אל כביש 98 ולטפס עימו עד הפסגה.שנייה: יציאה מכביש 99, התחברות שמאלה אחרי מסעדת שרולה אל כביש 989 המטפס אל נווה אטי”ב ומשם להשתלב בכביש 98 עד לאתר החרמון.

נתוני העלייה:
אורך המסלול: 25.3 על פי הספידומטר ה”צולע” של תמר.
גובה הטיפוס: 1600 מטר לרכבל תחתון-ישנה אפשרות בתאום עם הצבא לטפס עד הרכבל העליון שנמצא בגובה 2200 מטר.
שיפוע ממוצע: 5%
 

2 תגובות על הפוסט “רכיבת אופנים במלון הציידים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *